• Hurtownie rolnicze
  • Hurtownie budowlane
  • Produkcja pasz
Previous Next

Przedsiębiorstwo Handlu Hurtowo-Detalicznego "Jurex" jest firmą prywatną, handlowo-produkcyjną istniejącą na rynku już 20 lat.

U nas można zamówić wszystkie materiały do budowy od fundamentów, aż po dach oraz środki do produkcji rolnej dla każdego rolnika. Zajmujemy się również wykonawstwem inwestycyjnym, budowlanym i instalacyjno-sanitarnym. Ponadto w Zakładzie Zbożowym w Kosowie Lackim prowadzimy skup zbóż i rzepaku oraz produkujemy paszę.

W 2009 roku otworzyliśmy nowoczesną Wytwórnię Betonu i Elementów Betonowych. Wielobranżowość firmy sprzyja utrzymaniu dobrego poziomu sprzedaży na przestrzeni całego roku.

Działamy poprzez Centrum Zaopatrzenia Rolnictwa i Centrum Zaopatrzenia Budownictwa w Sokołowie Podlaskim oraz oddziały w Węgrowie, Kosowie Lackim, Siemiatyczach, Sokołowie-(Korodusy), pawilony handlowe w Sokołowie Podlaskim (jeden z artykułami instalacyjno-sanitarnymi, drugi z chemią i montażem stolarki budowlanej) oraz dział sprzedaży hurtowej. W punktach tych obsługę klientów prowadzi dobrze przygotowana kadra handlowców i przedstawicieli terenowych w większości młodych, dynamicznych i wykształconych.

Staramy się stale poszerzać naszą ofertę asortymentową. Poprawiamy obsługę klienta poprzez inwestycje w obiekty handlowe i produkcyjne, środki transportu specjalistyczne oraz usługi informatyczne. Wdrożyliśmy system zapewnienia jakości ISO 9001:2008 potwierdzony certyfikatem.

Działania nasze zostały już wielokrotnie docenione przez dziennik "Puls Biznesu" i firmę Coface Poland i zaliczeni zostaliśmy do elitarnego klubu Gazel Biznesu - grona najdynamiczniej rozwijających się firm. Zostaliśmy również wyróżnieni statuetkami Mazowieckiej Firmy Roku.

Zapraszamy do współpracy.

 

baner 01

infolinia