KONSTRUKCJA: profil PCV pięciokomorowy Veka o szerokości ramy 70 mm, stalowe wzmocnienia wewnętrzne o grubości min. 1,5 mm występujące na całej długości i szerokości ramy i skrzydła gwarantują idealną statykę i bezpieczeństwo funkcjonowania okien; ze względu na grubość ścianki zewnętrznej profila ≥ 2,8 mm system zaliczany do najwyższej klasy jakościowej - klasy A (zgodnie z normą PN-EN 12608); profil wyposażony w system otworów  odwodnieniowych.

 

Linie stylistyczne:
1. Perfectline
2. Swingline Niezlicowany
3. Swingline Półzlicowany

 

Perfectline

Swingline Niezlicowany

Swingline Półzlicowany


KOLORYSTYKA: biała, okleiny drewnopodobne lub jednorodne  wg  palety  RAL.


SZKLENIE: dwuszybowy pakiet zespolony o grubości 24 mm ze szkłem niskoemisyjnym i przestrzenią międzyszybową wypełnioną argonem (współczynnik przenikania ciepła Ug = 1,0 W/m2 K, izolacyjność akustyczna Rw = 31 (-2;-5) dB); opcjonalnie: szkło bezpieczne, antywłamaniowe (P2; P4), dźwiękochłonne, absorbcyjne, refleksyjne, ornamentowe itp.

 

OKUCIA: obwiedniowe Roto NT o podwyższonej ochronie antykorozyjnej z blokadą błędnego położenia klamki i funkcją mikrowentylacji; opcjonalnie: ogranicznik rozwarcia skrzydła sterowany klamką, stopniowanie uchyłu w klamce, zatrzask magnetyczny do drzwi balkonowych, klamki Secustik® lub z kluczykiem, okucie Designo z niewidocznymi zawiasami na oknie, bezpieczne okucie Tilt First do pokoi dziecięcych oraz okucie antywłamaniowe  klas  WK1  i  WK2.

 

USZCZELKI: dwie uszczelki wymienne montowane w skrzydle, wykonane z termoplastycznego tworzywa EPDM odpornego na działanie czynników atmosferycznych; uszczelki dociskowe i przyszybowe występują w kolorze czarnym, popielatym lub karmelowym.

 

SZPROSY: międzyszybowe, konstrukcyjne, naklejane zewnętrznie  na  szybę.

 

DODATKOWE AKCESORIA OKIENNE: klamki i osłonki na zawiasy w kilku kolorach do wyboru, nawiewniki powietrza, moskitiery, roletki, żaluzje, rolety zewnętrzne itp.